13 ноября 2006   16:01   1527

Донецькими убозовцями затриманий “Афган”

Співробітниками УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів в м.Костянтинівці затриманий член ОЗГ, раніше двічі судимий 38-річний громадянин за прізвиськом “Афган”, що переховувався від слідства.

Зловмисник у складі організованої злочинної групи з трьома спільниками 28.12.2004 р. скоїв озброєний напад із застосуванням пістолета-кулемета “Борз” і макета пістолета “ТТ” на осіб, що здійснюють реалізацію мобільних телефонів, аксесуарів й інших предметів мобільного зв’язку в магазині радіоринку “Маяк” м.Донецька. При цьому вони відкрито заволоділи коштами на суму понад 250 тисяч гривень. Кримінальну справу порушено за статтями 257 (бандитизм), 187 ч.4 (розбій,) та 263 ч.1 КК України (незаконне поводження зі зброєю).

Затриманий також розшукується СУ УМВСУ в Сумській області за скоєння в складі злочинної групи крадіжок худоби на території трьох районів Сумської області в період з 14 жовтня по 19 листопада 2005 р (ч.3 ст.185 КК).

Зловмисник поміщений в ізолятор тимчасового тримання. Проводиться його перевірка на причетність до скоєння інших злочинів.
ЦСО УМВС Украины в Донецкой области
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.