21 декабря 2004   17:51   1411

Кармазін вимагає заборонити Партію Регіонів та ТРК "Україна"

28 листопада в м. Сєвєродонецьку Луганської області відбувся так званий з’їзд, а точніше політичний шабаш депутатів різних рівнів східних областей України, на якому окремими політичними діячами та високими посадовцями виголошувались заклики до створення міфічної автономної республіки та відділення даної республіки від України. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території України особами, які є представниками влади, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної ворожнечі підпадають під ознаки складу злочину, передбаченого ч.2 ст.110 КК України і несуть відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Нагадаємо, що даний політичний шабаш практично організувала і провела Партія регіонів. В ньому взяли участь Голова Партії регіонів, Прем’єр-міністр України Янукович В. Ф.; Голова Луганської обласної ради Колєсніков Б. В., Голова Донецької обласної державної адміністрації Близнюк А. М., Голова Одеської міської ради Боделан Р. Б., - які є членами Партії регіонів і входять у її вищий керівний орган. У своїх виступах вони грубо, нахабно і брутально, попираючи всі норми Конституції України закликали до створення автономної республіки на базі східних областей України та відділення даної республіки від України.

Таким чином, вищі керівники Партії регіонів під час проведення політичних заходів грубо порушили ст. 37 Конституції України та ст.ст. 5, 19, 21 Закону України “Про політичні партії в Україні”.

На сьогоднішній день проти основних організаторів політичного шабашу Генеральною прокуратурою і Службою безпеки України порушено кримінальні справи.

У зв’язку з чим народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернувся з депутатським запитом до Генерального прокурора Піскуна С. М. та Міністра юстиції Лавриновича О. В. щодо направлення подання до Верховного Суду України про заборону в судовому порядку Партії регіонів за порушення Конституції і законів України, яке відобразилося в організації політичного шабашу в м. Сєвєродонецьку, де обговорювалось питання про порушення суверенітету і територіальної цілісності України та зміни меж території України.

Одночасно Юрій Кармазін направив депутатський запит до Голови державного комітету телебачення і радіомовлення Чижа І. С. та Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Холода Б. І. щодо скасування ліцензії на право телерадіомовлення ТРК “Україна” за грубе порушення ст. 37 Конституції України, ст.ст. 2, 37, 39, 46 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” та ст.ст. 46, 47 Закону України “Про інформацію”, що відображалось в трансляції публічних закликів до порушення суверенітету і територіальної цілісності України та зміни меж території України під час проведення політичного шабашу в м. Сєвєродонецьку.
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...