17 лютого 2020   22:12   1992

За отримання хабаря посадовій особі Держгеокадастру загрожує до 10 років за гратами

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування стосовно посадової особи, яка обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, тобто в одержанні неправомірної вигоди службовою особою за вчинення будь-якої дії в інтересах того, хто надає таку вигоду, з використанням службового становища.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2019 року заступник начальника відділу у м. Маріуполі ГУ Держгеокадастру в Донецькій області, діючи умисно, з корисливих мотивів, погодився сприяти місцевій мешканці у прискоренні державної реєстрації земельної ділянки та внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру. Свої «послуги» зловмисник оцінив у 6 500 грн, частину з яких, а саме 2 500 грн, він сплатив підприємцю за складання технічної документації із землеустрою, а решту залишив собі.

У вересні 2019 року під час отримання від замовниці другої частини неправомірної вигоди посадову особу викрито та затримано.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: