10 апреля 2020   14:55   2180

У Краматорську поліція склала 8 протоколів за порушення карантину

З початку запровадження “коронавірусного” карантину в Україні поліцейські Краматорська виписали вісім адміністративних протоколів за порушення правил цього самого карантину.

Поліцейські особливу увагу приділяють проведенню профілактичної роботи з людьми, але у той же час нагадують, що за порушення карантинних обмежень передбачена адміністративна відповідальність, повідомляє Краматорський відділ поліції.

“Правоохоронці продовжують нести службу в посиленому режимі. Ми не лише проводимо активну інформаційну роботу, пояснюємо громадянам нові обмеження, але і продовжуємо виконувати свої безпосередні обов’язки щодо попередження, розкриття та розслідування правопорушень та дотримання публічної безпеки громадян”, – сказав начальник Краматорського відділу поліції Василь Поштак.

Щоб не допустити розповсюдження коронавірусної інфекції, поліцейські патрулюють вулиці, парки, зони відпочинку, перевіряють виконання умов самоізоляції. Кожен правоохоронець виконує свої службові обов’язки у засобах індивідуального захисту.

Нагадаємо, Краматорський міський суд розглянув справи двох торговців, щодо яких поліцейські склали протоколи за порушення карантину. В обох випадках судді не знайшли порушень.

17 березня мер Краматорська Андрій Панков оголосив про посилення карантину у місті, які виходять з рішення Кабміну від 11 березня. Всі заклади громадського харчування, розважальні заклади, непродовольчі магазині повинні бути закриті, всі масові заходи з кількістю понад 10 чоловік заборонені, припинено транспортне сполучення між містами і областями, запроваджуються обмеження на проїзд в громадському транспорті – не більше 10 пасажирів одночасно.

Згідно з ухваленими Верховною Радою “коронавірусними законами”, за порушення умов карантину передбачений штраф в розмірі 17-34 тисяч гривень для звичайних громадян і 34-170 тисяч гривень для чиновників. Що ще передбачають ці закони, читайте на сайті Kramatorsk Post за посиланням.
KramatorskPost
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...