21 мая 2020   17:16   1872

Родичі двох військових з Краматорська отримали їхні посмертні нагороди

Родичі двох військових з Краматорська отримали їхні посмертні нагороди
Родичі Олега Жукова та Геннадія Моторіна – двох військових родом із Краматорська – отримали їхні посмертні нагороди.

20 травня військовий комісар Краматорського міського військового комісаріату полковник Володимир Притков передав орденські книжки та знаки ордена “За мужність” ||| ступеня матері Жукова Тетяні Ігорівні та сестрі Моторіна Тетяні.Солдат Олег Жуков 1977 року народження служив стрільцем-помічником гранатометника у 54-й окремій механізованій бригаді Збройних сил України (ЗСУ). Він загинув 4 липня минулого року поблизу Хутору Вільний на Луганщині від пострілу снайпера. Поховали його у Краматорську 8 липня 2019 року.

Фото – Книга пам’яті полеглих за Україну

Олег Жуков. Фото – Книга пам’яті полеглих за Україну

Президент України Володимир Зеленський нагородив Жукова орденом “За мужність” ||| ступеня (посмертно) своїм указом від 18 березня 2020 року.

За останню добу Україна втратила двох захисників – солдата Олега Жукова та старшого солдата Едуарда Лободу. «Важко підібрати слова співчуття для родин, скажу лише, що Герої загинули недарма: Україна буде єдиною, у цьому немає сумнівів!» – прокоментував сумну звістку Президент.Старший солдат Геннадій Моторін 1982 року народження був сапером 1-го механізованого батальйону 92-ї бригади ЗСУ. 7-го листопада 2019 року проросійські терористи обстріляли його та ще трьох військових з ПТРК, коли вони вивантажували деревину для облаштування позицій біля шахти “Бутівка” на околиці Авдіївки. Одна з ракет влучила у вантажівку “Урал”, біля якої працювали військові. Один український військовослужбовець загинув одразу, Геннадій отримав поранення, від яких помер наступного дня у лікарні. 11 листопада минулого року його поховали на кладовищі у селищі Іванівка.

Фото – Книга пам’яті полеглих за Україну
Геннадій Моторін. Фото – Книга пам’яті полеглих за Україну

11 лютого 2020 року президент своїм указом нагородив Моторіна орденом “За мужність” ||| ступеня (посмертно).

KramatorskPost
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...