25 ноября 2006   11:28   1552

На замгенпрокурора Рената Кузьмина составлен протокол о коррупции

Заместитель Генерального прокурора Ринат Кузьмин может пополнить список официальных коррупционеров.

В распоряжение издания «ОРД» попал протокол, датированный 24 ноября и составленный майором Сидоровичем, из которого следует, что Кузьмин помог скрыться донецкому «смотрящему» в Крыму Мельнику («Меле»). Этот тот самый депутат ВС АРК, которого МВД пыталось посадить за старые «мокрухи», а прокуратура отпустила…

П Р О Т О К О Л

про вчинення корупційного правопорушення


24 листопада 2006 року м.Тернопіль

Старший оперуповноважений з ОВС УБОЗ УМВС України в Тернопільській області майор міліції Сидорович Петро Васильович, розглянувши матеріали отримані з засобів масової інформації, що стосуються вчинення корупційного діяння з боку заступника Генерального прокурора України Кузьміна Р.Р.,-

В С Т А Н О В И В :


Заступник Генерального прокурора України Кузьмін Ренат Равелієвич, являючись посадовою особою – будучи особою уповноваженою на виконання функцій держави, 04 жовтня 2006 знаходячись в приміщенні Генеральної Прокуратури України за адресою: м.Київ, вул. Різницька, 13/15, діючи умисно порушив вимоги Закону України «Про боротьбу з корупцією», а саме спеціальні обмеження щодо державних службовців та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовані на попередження корупції при наступних обставинах:

Заступник Генерального прокурора України Кузьмін Р.Р., в посадові обов’язки якого входить керівництво слідчим апаратом прокуратури України, та здійснення контролю за розслідуванням особливо-важливих справ був зобов’язаний в межах своєї компетенції 04.10.06 затвердити та підписати подання про взяття під варту гр.-на Мельника О.Й., але не зробив цього, чим порушив вимоги ст.5 п «Г» Закону України «Про боротьбу з корупцією», сприявши наданню незаконних переваг громадянину Мельнику О.Й. (лідеру ОЗГ «Сейлем») при прийнятті рішення про обрання йому міри запобіжного заходу, а саме в не підготуванні та направленні подання до суду, згідно наявних матеріалів кримінальної справи відносно гр-на Мельника О.Й., які знаходились у провадженні слідчого Генеральної Прокуратури України.

Вище вказане умисне діяння скоєне заступником Генерального прокурора України Кузьміним Р.Р. потягло за собою тяжкі наслідки, а саме дало змогу гр-ну Мельнику О.Й. уникнути правосуддя, та виїхати за межі країни.

Пізніше 17.10.06 заступник Генерального прокурора України Кузьмін Р.Р. з метою приховування раніше скоєного ним корупційного діяння направив до МВС України документи про необхідність затримання гр-на Мельника О.Й.


Старший оперуповноважений з ОВС УБОЗ УМВС України в Тернопільській області майор міліції П.В. Сидорович

Правопорушник: Р.Р. Кузьмін


«З протоколом ознайомлений, мені роз’ясні передбачені ст. 268 КУпАП, а саме: ознайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання, при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичною особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження, оскаржити постанову по справі.»

___________ Р.Р. Кузьмін
"Обком"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...