6 августа 2020   13:01   1095

Краматорські патрульні затримали правопорушника, який вчора вчинив крадіжку в іграшковій крамниці

Краматорські патрульні затримали правопорушника, який вчора вчинив крадіжку в іграшковій крамниці
Як повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська, виявити та затримати правопорушника вдалося завдяки відео в інтернеті, на якому небайдужий чоловік впізнав крадія та зателефонував на 102.

Вчора, 5 серпня, у соцмережах Краматорська з’явилася інформація про те, що з одного з магазинів дитячих товарів невідомий чоловік поцупив матрац. А разом з тим – й відео з камер у приміщенні, на якому чітко видно момент крадіжки та прикмети причетного.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Всем спасибо! Информация от полиции 🤝 ⠀ Community policing в дії: небайдужі громадяни допомогли патрульним виявити ймовірного правопорушника ⠀ Завдяки відео в інтернеті пересічний громадянин впізнав чоловіка, який може бути причетний до правопорушення, та подзвонив на 102. ⠀ Вчора, 5 серпня, у соцмережах Краматорська з’явилася інформація про те, що з одного з магазинів дитячих товарів невідомий чоловік поцупив матрац. А разом з тим – й відео з камер у приміщенні, на якому чітко видно момент крадіжки та прикмети причетного. ⠀ Сьогодні вранці, 6 серпня, на лінію 102 подзвонив чоловік, який повідомив, що схожий за описом знаходиться біля одного з будинків на вулиці Ярослава Мудрого. На місці виклику патрульні ймовірного правопорушника не виявили, але при відпрацюванні території за 15 хвилин помітили його на вулиці Ювілейній. ⠀ Чоловік свою причетність до події не заперечував, тож патрульні доставили громадянина до Краматорського відділу поліції. ⠀ 🔊@kramatorsk24

Публикация от Краматорск 24 🔞 (@kramatorsk24)Сьогодні вранці, 6 серпня, на лінію 102 подзвонив чоловік, який повідомив, що схожий за описом знаходиться біля одного з будинків на вулиці Ярослава Мудрого. На місці виклику патрульні ймовірного правопорушника не виявили, але при відпрацюванні території за 15 хвилин помітили його на вулиці Ювілейній.

Чоловік свою причетність до події не заперечував, тож патрульні доставили громадянина до Краматорського відділу поліції.
KramatorskPost
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Loading...