24 декабря 2004   12:49   1438

Донецькі у Львові почувають себе затишно

На Львівщині, яка вже визнала свого лідера - Віктора Ющенка, виборчим процесом від кандидата Януковича керують донецькі хлопці. Олексій Радзієвський, який має посаду керівника виборчого штабу, фактично виконує роль весільного генерала. Так стверджує депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк. І цього не приховує представник донецького штабу - пан Левченко.

А тим часом до Львова вже прибув секретар міської ради Микола Левченко, який і буде очолювати штаб Януковича під час переголосування. Віктор Федорович тепер довіряє виключно своїм. За словами Юрія Кужелюка чартерний рейс привіз до Львова 500 осіб з Донецька. Донецьких ніхто не лякав, ніхто їм не погрожував апельсиновою розправою. Пан Шевченко підтвердив це офіційно, також він зазначив, що жодних проблем з поселенням донецьких у місті не виникло. „Ми прибули не фальсифікувати вибори, а забезпечити їх правильність”, -- повідомив Микола Левченко.

Між тим напередодні другого туру приїзд донецьких до Львова змусив місцевих кримінальних авторитетів згуртуватися, забути про свою роботу і виконати громадянський обов’язок. Тоді авторитети самі заспокоювали міліцію, мовляв не хвилюйтеся, ми їх розірвемо без вас. Безпредел у Львові не пройде.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...