30 октября 2020   20:11   4078

"Ви офігенні" і "Дякую за підтримку": як кандидати у мери Краматорська відреагували на результати виборів

"Ви офігенні" і "Дякую за підтримку": як кандидати у мери Краматорська відреагували на результати виборів
Перший тур виборів міського голови Краматорська завершився перемогою депутата Олександра Гончаренка та чинного мера Андрія Панкова - саме вони і будуть змагатися у другому турі, що відбудеться 15 листопада.

Першим про вибори висловився Андрій Панков: за 40 хвилин після завершення голосування він написав у Facebook пост, в якому подякував "всім городянам, які прийшли на виборчі дільниці та віддали свій голос за розвиток Краматорська".

Також мер звернув увагу на порушення під час проведення голосування, зокрема на спробу підкупу виборців. За словами Панкова, поліція відкрила кримінальні провадження, а фігуранти начебто зізналися, що робили це "на користь одного з кандидатів на посаду міського голови та близькі до нього політичні сили".

Після того Андрій Панков більше нічого не писав про вибори.На відміну від чинного мера, його головний конкурент Олександр Гончаренко дуже активно пише у соціальних мережах і кілька його дописів стосувалися виборів. В одному з них Гончаренко повідомив про попередні результати голосування, згідно з якими він випередив Панкова на майже 11%.

"Попереду ще один тур. Але я вважаю, що розрив в 11% - це досить для того, щоб впевнено рухатися у напрямку до остаточної перемоги!", - написав кандидат у Facebook, подякувавши усім, хто за нього проголосував.Висуванець від "Демократичної Сокири" Юрій Трембач, який зайняв третє місце на виборах з результатом у 3% голосів, повідомив, що за попередніми підрахунками його партія не потрапляє до міськради, але подякував всім за підтримку. "Ви офігенні. To be continued".Олексій Галан, який прийшов на виборчий фініш четвертим, нічого не писав на своїй сторінці у Facebook, а лише розмістив картинку з результатами голосування.Кандидат від партії "За Майбутнє" Володимир Ржавський, який зайняв п'яте місце, наступного дня після виборів написав: "Доброго ранку, усім дякую за підтримку".

KramatorskPost
Комментарии читателей
  • Украина тень отца Гамлета 31 октября 2020   03:09

    Трембача ииз "Демократичной Сокыры" подвела его уголовная физиономия. Недобрый взгляд (ой недобрый взгляд) распугала весь потенциальный электорат. С бандитскими рожами нынче на выборы лучше не баллотироватся. Харизматичной должна быть харя типа "скажите чиз" а не уголовная!

Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...