13 января 2021   16:10   254

Найкращі ліжечка - міцний і спокійний сон маляти

Немовлята проводять більшість свого часу у сні, це до 20 год затишного відпочинку.

Аби дитячі ліжечка https://www.mybuy24.net/ua/catalog/krovatki/ відповідали строгим вимогам безпеки та комфорту, потрібно розумно підійти до вибору. Відповідні ліжечка для немовлят забезпечують правильне середовище для сну. Купити дитяче ліжечко потрібно завбачливо, до народження дитини, і можна це зробити на Mybuy24. Для обґрунтованого вибору ми склали перелік з найбільш комфортних та безпечних виробників та моделей ліжечок.

Дитяче ліжечко Дубок

Дитяче ліжечко ТМ Дубок Дубик-М Ведмедик з відкидною боковинкою на маятнику виготовлено з натуральної деревини - бук. Покрите гіпоаллергенними фарбами німецького виробництва, які в жодному разі не зашкодять малюкові. Модель відповідає строгим стандартам безпеки, має всі сертифікати.

Можливе регулювання висоти дна, ліжечко Ведмедик гарантує зручність. Коли дитина стоятиме на ніжках, буде триматися за бортик ліжечка, опущене дно дозволить не турбуватися, що малюк вилізе.

А маятник чудово підійде для заколисування.

Ліжечко для немовлят Наталка

Наталка вільха - комфортне та безпечне, лаковане, виконане з екологічно чистого і міцного, натурального масива дерева. Розмір: 120 на 60 см.

Характерні особливості дитячого ліжечка Наталка Вільха:

• Має колесики, які знімаються, трансформуючи модель в колиску.
• 2 рівня висоти днища.
• Боковинки регулюються по висоті.

Практичне і дуже комфортне дитяче ліжечко за доступною ціною.

Ліжечко трансформер Tweeto

Багатофункціональне ліжечко трансформер Tweeto 7в1 виконане з натурального карпатського бука і може перетворюватись в три конструкції: овальна, кругла і приставна, з характеристиками 7 в 1, також манеж, два міні-крісла та ліжко-диван. Tweeto - унікальна модель, запатентована та відповідає стандартам безпеки. Безпечні екологічно чисті матеріали та красивий дизайн.

Twins

Twins Cozy овал 160 * 60 дитяче ліжечко - модель-трансформер овальної форми, яка, “зростає” разом з малюком. Міцність та безпечність гарантує довгі роки експлуатації. Матеріал - дерево - покрито гіпоалергенними фарбами на водній основі. Кути закруглені, а рейки встановлені на безпечній для дитини відстані. Дно фіксується в трьох положеннях для зручності та комфорту.

Babyroom

Babyroom Веселка - цікава, разом з тим практична модель чудової якості. Відмінне, функціональне, оснащене відкидною боковиною. Дно регулюється на 2 рівні висоти. Обладнана маятником для спокійного заколисування малечі. Класика, перевірена часом, впишеться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...