16 января 2021   10:48   269

Як боротися з аномальною ціною у сфері продажу автозапчастин? Пропозиції від Avtopro.ua

Демпінг став досить поширеним способом залучити клієнтів за допомогою штучного зниження цін. Компанії, які застосовують демпінг, розуміють, що отримають збиток і заздалегідь прораховують втрати, добровільно погоджуючись продавати товари за ціною нижче ринкової.

Головною метою такого рішення є довгострокові маркетингові задачі.

Як боротися з аномальною ціною у сфері продажу автозапчастин? Пропозиції від Avtopro.ua

Демпінг не можна назвати новим явищем. Такі заходи вживалися ще в період серйозної економічної кризи в 30-х роках минулого століття, коли багато компаній зазнали краху. В даний час мети демпінгу бувають різними, але головною з них продовжує залишатися усунення конкурентів.

Ставлення колективу Avtopro.ua до демпінгу цін для автозапчастин

На думку колективу майданчика всі учасники ринку, незалежно від розміру компанії, є частиною єдиного ринку. В інтересах кожного з цих учасників працювати на його благо, а не на шкоду. Правильно вибудована політика дозволяє кожній компанії розвиватися і отримувати прибуток.

Команда Avtopro.ua зацікавлена в тому, щоб продавці майданчика отримували хороший дохід, що дозволяє їм покращувати якість сервісу. Потрібно розуміти, що покупці не завжди зацікавлені тільки в низькій ціні. Велика частина з них хоче купувати якісні товари за прийнятною ціною, не бажаючи витрачати зайвих грошей. Покупці не завжди готові гнатися за найнижчою ціною на товари і ринок від цього виграє.

Останні тенденції на ринку свідчать про те, що сьогодні сервіс починає набувати все більшого значення в порівнянні з ціною. Компанії, що пропонують низьку ціну, роблять це на шкоду сервісу. Тому ціни на деталі повинні бути такими, щоб покупець міг придбати якісний товар за допомогою фахівця і залишитися задоволеним покупкою і післяпродажним обслуговуванням.

Види демпінгу в сфері продажу автозапчастин

• Ринковий демпінг. Коли купується велика партія товару, завантажується на склад, що дозволяє отримати прийнятну ціну. Такий товар потрібно продати якомога швидше і Avtopro.ua не проти подібної позиції. Єдине, що рекомендується продавцеві - це оптовий продаж, без використання роздробу.

• Демпінг доларів. Коли дилери отримують знижку і порушують договір з оптовиками, знижуючи роздрібні ціни. Відносини майданчика до такого демпінгу негативний, але терпиме. Планується ввести інструменти для оптовиків, які дозволять їм здійснювати контроль над дилерами і налагоджувати роботу своєї мережі.

• Обманний демпінг. Такий вид демпінгу не включає у вартість товарів основні витрати, включені в товари від інших учасників ринку. Використовуються різні варіанти, в тому числі неактуальна ціна або маніпулювання курсом валюти. На майданчику вживаються заходи, щоб знизити вплив подібних маніпуляцій.

Найближчим часом планується розробити механізм виявлення аномальних цін: тих пропозиції, які будуть істотно відрізнятися від середньої ціни.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...