27 января 2021   09:25   1003

Повідомлено про підозру двом членам організованої злочинної групи, які незаконно видобули вугілля на суму понад 2 млн грн

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом особам повідомлено про підозру у порушенні правил охорони або використання надр, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене у складі організованої злочинної групи (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 240 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році 53-річний мешканець м. Покровськ та 51-річний киянин організували видобуток та реалізацію кам’яного вугілля, яке входить до категорії корисних копалин загальнодержавного значення, без відповідних дозвільних документів. Об’єм незаконно видобутого вугілля складає майже 1 200 тон вартістю понад 2 млн грн.

Видобування здійснювалось у закритій шахті у м. Горняк із застосуванням спеціалізованої техніки та механізмів та за відсутності дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою.

У подальшому незаконно видобуте вугілля реалізовувалось через підконтрольні та підзвітні організаторам злочинної схеми підприємства.

Наразі досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання правопорушникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Повідомлено про підозру двом членам організованої злочинної групи, які незаконно видобули вугілля на суму понад 2 млн грнПовідомлено про підозру двом членам організованої злочинної групи, які незаконно видобули вугілля на суму понад 2 млн грн

Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...