7 апреля 2021   15:32   1507

У Краматорську подовжено дистанційне навчання для школярів та обмеження перевезень у громадському транспорті

У Краматорську подовжено дистанційне навчання для школярів та обмеження перевезень у громадському транспорті
Такі рішення були прийняті на спільному засіданні комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з поточною ситуацією захворюваності на коронавірус у Краматорську.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Станом на 5 квітня в місті Краматорськ з початку пандемії зареєстровано 10353 підтверджених випадки захворювань на COVID-19. Серед захворілих 515 медичних працівників, 504 дітей віком до 18 років. Всього з початку карантину методом ПЛР було обстежено 32127 мешканців міста. На сьогодні у відділеннях лікарень нашого міста на «ковідних» ліжках перебувають 178 осіб. 138 пацієнтів отримують кисневу підтримку, 5 осіб підключено до апаратів ШВЛ. На амбулаторному лікуванні перебувають 1789 осіб з підтвердженим COVID-19.

Начальник управління освіти Ірина Каракулова доповіла про ситуацію з захворюваністю серед вихователів і працівників дитячих дошкільних закладів та серед вчителів загальноосвітніх шкіл. Станом на 5 квітня підтверджений діагноз «сovid-19» серед вихователів і працівників дитячих дошкільних закладів має 39 осіб, серед вчителів загальноосвітніх шкіл – 16 осіб.

Враховуючи показники, членами Штабу були прийняті наступні рішення:

з 12.04.2021 по 25.04.2021 подовжити навчання учнів 1-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста в дистанційному форматі.

– У зв’язку з погіршенням стану захворюваності на коронавірус у Краматорську тимчасово, до нормалізації епідемічної ситуації, заборонити роботу дитячих розважальних атракціонів на вулицях та в скверах і парках міста.

– Враховуючи складну епідемічну ситуацію у Краматорську, ПОДОВЖИТИ обмеження щодо перевезень громадським транспортом пасажирів пільгових категорій (перевезення здійснювати виключно в період з 09:00 до 15:00 та після 18:00 у робочі дні, у вихідні дні без обмежень) до її нормалізації.
Kramatorsk.INFO
Комментарии читателей
  • Украина тень отца Гамлета 7 апреля 2021   17:32

    Из за этого гребаного "дистанционного обучения" толпы студентов и старшекласников шляются без дела по дворам пьяные. Все дворы позасирали,! Найдите им какое нить занятие. Что они без дела "тусят".При СССР на уборку урожая возили школьников. Вот чем не занятие

Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...