12 декабря 2006   13:49   1237

З 15 грудня 2006 року буде поновлено рух поїздів у Молдову залізничним мостом через р. Дністер

З 15 грудня 2006 року буде поновлено рух поїздів у Молдову залізничним мостом через р. Дністер на 116 км дільниці Могилів-Подільський (Україна) – Окниця (Республіка Молдова) – про це повідомив начальник Головного управління колійного господарства Укрзалізниці Петро Рагулін.

Міст через річку Дністер, що з’єднує Україну з Молдовою, було закрито на капітальний ремонт на початку вересня цього року. Роботи, внаслідок яких були замінені дефектні елементи залізобетонних прогонових споруд забезпечать зниження динамічного навантаження на міст. Наразі поїзди будуть рухатись по мосту із заниженою швидкістю у 25 км./год. Загальні обсяг робіт з капітального ремонту мосту коштував Укрзалізниці близько 4 млн. грн.

Спеціалістами Галузевої лабораторії динаміки мостів Дніпропетровського Національного університету залізничного транспорту проводились додаткові дослідження стану конструкції, за результатами яких буде визначений порядок експлуатації мостового переходу та необхідність заміни металевих прогонних споруд у майбутньому. Петро Рагулін зазначив, що скоріше за все, найближчим часом потрібно буде замінити прогін, що обійдеться Укрзалізниці 10 млн. грн.

Начальник Головного управління колійного господарства Укрзалізниці Петро Рагулін також повідомив, що у ході україно-російсько-молдавських переговорів 8 грудня 2006 року було досягнуто домовленість про відкриття для пасажирського сполучення ділянки Кучурган-Новосавицька. Перші поїзди розпочнуть курсувати вже з 15 грудня.

Довідково: Міст через р. Дністер на 116 км дільниці Могилів-Подільський (Україна) – Окниця (Республіка Молдова) побудований у 1892-1893 роках. Під час експлуатації міст був кілька разів повністю зруйнований. Останній раз міст відбудовувався у 1947 році. У результаті тривалої експлуатації у режимі підвищеного навантаження в конструкції почали з’являтися тріщини та інші ушкодження втомлювально-міцницького характеру.

Планові перевірки технічного стану залізничного мосту, що відбулися у 2006 році виявили низку дефектів, які загрожували безпеці руху поїздів, а відтак вимагали термінового усунення. З початком ремонтних робіт(01.01.06) на залізничному мосту в районі Могилів-Подільського було повністю припинено рух пасажирських та вантажних поїздів у напрямку Молдови.
Пресс-служба Донецкой железной дороги
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...