15 сентября 2021   17:21   1018

У Маріуполі судитимуть двох «авторитетів»

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно двох мешканців м. Маріуполя, які обвинувачуються в умисному спричиненні легких тілесних ушкоджень, незаконному позбавлення волі потерпілого та поширенні злочинного впливу (ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. ч. 1, 2 ст. 255-1 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Нагадаємо, що з 2010 по 2021 роки 55-річний місцевий «авторитет» вирішував конфліктні ситуації між раніше судимими маріупольцями, а також здійснював злочинний вплив на їх незаконну діяльність. Зокрема, зловмисник керував процесом збору майна і грошових коштів з громадян та місцевих підприємців для систематичного наповнення «общаку».

В свою чергу, його 29-річний спільник, перебуваючи у СІЗО виконував обов’язки «смотрящего», де поширював злочинний вплив на ув’язнених.

Окрім цього, у травні поточного року обвинувачені зустрілися з місцевим мешканцем, нібито для перемовин. Проте, замість розмов, правопорушники побили потерпілого, вивезли в автомобілі на околицю міста та залишили непритомним.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснювалось СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу УСР в Донецькій області ДСР Національної поліції України.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.