20 сентября 2021   21:10   683

Молодь Донеччини долучилася до Всесвітнього дня прибирання

Молодь Донеччини долучилася до Всесвітнього дня прибирання
Молодіжний рух Let’s do it Ukraine проводить щорічну міжнародну акцію Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні.

Цьогоріч акція відбулася 18 вересня о 10:00 у 24 областях нашої країни. Метою акції було сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян, - повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Молодь Донецької області активно долучилась до прибирання. Зокрема, усі молодіжні центри прибирали у своїх громадах популярні місця відпочинку молоді.

У Краматорську в акції «World CleanUp Day» до Всесвітнього дня прибирання взяли участь понад 130 осіб. Організатором акції стала громадська організація «Клуб рибалок України - UaFishingClub» та волонтерське крило вільного простору «Татоhub» - «Краматворці» спільно з Молодіжною радою при Донецькій облдержадміністрації. Організатори у межах акції провели змагання «Хто більше збере сміття». У змаганнях взяли участь 10 команд. Усі учасники отримали подяки. 3 місце зайняла збірна команда Краматорського коледжу технології та дизайну. Однакову кількість сміття зібрали студенти Донецького інституту техніки та менеджменту та Донбаської державної машинобудівної академії.

Молодь Донецької області також успішно провели цифрове прибирання. У своїх цифрових пристроях видалили маловідомі програми, непотрібні електронні листи, дублікати фотографій, беззмістовні відео, хмарні сховища з невикористовуваними файлами. Зменшивши об'єм цифрових відходів можна скоротити величезну кількість СО2 та продовжити життя своїх гаджетів.

Підтримка молоді дала змогу провести міжнародну акцію «World Cleanup Day» в Україні на високому рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля.

Молодь Донеччини долучилася до Всесвітнього дня прибиранняМолодь Донеччини долучилася до Всесвітнього дня прибирання
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: