21 декабря 2006   10:03   1286

Смерть школьника в Авдеевке Донецкой области вызывает реакцию у политических партий

Донецкая областная партийная организация Украинской Народной Партии в среду вечером распространила своё заявление по поводу смерти школьника в Авдеевке (Донецкая область).

Ниже приводим текст полностью:

20 грудня 2006 року в вечірній програмі новин в ефірі телеканалу „1+1” було показано суспільно резонансний сюжет про загибель школяра однієї з середніх шкіл міста Авдіївка, що сталася за незрозумілих та відверто зловіщих обставин в спортивному залі цієї школи. Смерть дитини, в приміщенні школи, в учбовий час – це є ШОК!

В телерепортажі ми з огидою та обуренням бачили примітивні та зухвалі спроби місцевої „освітянщини” замовчати подію, що виявилося в блокуванні роботи журналістів, неповідомленні та відвертому приховуванні інформації як в школі, так і за її межами.

Приведені факти: свідчення дитини – однокласника загиблого про те, що вчителі цього дня свідомо виганяли загиблого з класу в учбовий час і сама загибель сталася в той час, коли йшли уроки та свідчення матері про те, що дитина в день загибелі пішла зранку в школу в чистій новій куртці, а мати побачила її пізніше мертвою в шматованому лахмітті – це свідчення людей, що не мають причин говорити неправду.

Приведені свідчення директорки злощасної школи, що дитина нібито повісилася, так само як і повідомлення матері загиблої дитини, що правоохоронцям потрібно цілих 10 днів на дослідження тіла загиблого – це свідчення великої брехні, вмотивованої бажанням пригасити, прикрити, забрехати можливий величезний злочин, адже в цьому є надзвичайна мотивація згнилої освітянської системи.

Донецька обласна організація Української Народної Партії глибоко стурбована поведінкою директора школи, міського відділу освіти, реакцією місцевої міліції та прокуратури щодо розслідування обставин вбивства дитини в середній школі міста Авдіївка в канун професійного свята Дня міліції.

Ми звертаємося до голови Донецької обласної державної адміністрації, голови Донецької обласної ради, прокурора Донецької області, голови УМВС України в Донецькій області із закликом взяти під свій особистий контроль розслідування та з’ясування обставин жахливої трагедії, що сталася в Донецькій області.

Звертаємось до депутатського корпусу Донецької обласної ради із закликом вшанувати загиблу дитину хвилиною мовчання під час своєї сесії в четвер 21 грудня та утворити тимчасову депутатську комісію з розслідування обставин загибелі дитини в місті Авдіївка.

Переконані, що вся громадськість, журналісти, політичні партії повинні взяти під свій громадський контроль цю справу про смерть дитини, особливо, враховуючи ті спроби закрити інформацію та тиснути на друзів та родичів загиблого, що вже відбулися.

Ми висловлюємо щирі співчуття родині загиблої дитини і вимагаємо всебічного та справедливого розслідування справи з особливим вивченням обставин, які уможливили смерть в стінах шкільного закладу та дослідженням вини педагогічного колективу та посадових осіб середньої школи та міського відділу освіти.
"Новости.dn.ua"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...