13 октября 2021   10:38   806

Донеччина залишається у помаранчевій зоні карантину

Донецька область залишається у помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки, повідомляє сайт ДонОДА.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася в онлайновому режимі під головуванням заступника голови Держкомісії, міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка.

Протягом трьох днів в Україні і на Донеччині зокрема спостерігається загострення ситуації із захворюваністю на COVID-19. За минулу добу в країні було зафіксовано 8832 нових випадків, у тому числі на Донеччині - 607 випадків.

Загалом з моменту введення карантину на території області встановлено 109 тисяч 673 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби, 2788 з них завершилися летально.

“Медична система Донеччини ще має певний запас міцності для розгортання нових ліжок, і ситуація на даний час повністю контрольована. Але не варто недооцінювати темпи розповсюдження інфекції. Тому вкотре звертаюся до кожного жителя нашої області: не нехтуйте елементарними правилами особистої безпеки. Чисті руки, дотримання соціальної дистанції та носіння маски зменшують ймовірність зараження, а щеплення убезпечить від важкого перебігу хвороби”, - зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Він також наголосив, що для вакцинації населення усе необхідне в області є.
Восточный проект
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: