23 ноября 2021   18:51   954

Укрфінжитло розпочали програму забезпечення громадян житлом на умовах фінансового лізингу

Укрфінжитло розпочали програму забезпечення громадян житлом на умовах фінансового лізингу
Житлові умови мешканців Краматорська — одна із найбільш нагальних проблем громади, яка особливо гостро постала з 2014 року, коли до міста почали масово переїжджати мешканці тимчасово окупованих територій.

Стратегією громади передбачено стимулювати розвиток житлового будівництва найближчими роками, аби зробити якісні і сучасні квартири більш доступними для населення. Утім, вже зараз мешканці Краматорська і територіальної громади можуть взяти участь у програмі фінансового лізингу від Укрфінжитло та придбати власну квартиру на вигідних умовах.

Хто може брати участь у програмі? Долучитися запрошують медиків, військових, педагогів, поліцейських та інших працівників, які отримують заробітну плату (грошове забезпечення) за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів, а також внутрішньо переміщених осіб. За умовами заявник та члени його родини не можуть мати у своїй власності житлової нерухомості або ж потребують покращення житлових умов.

Особливістю програми є відсутність першого внеску та фіксована ставка 5% протягом усього терміну дії угоди (до 20 років). Програма розпочне діяти найближчим часом, але вже зараз ви можете заповнити анкету для попередньої участі за посиланням 2be1.short.gy/anketa та надіслати її на електронну скриньку info@krm.gov.ua.

Детальніше дізнатися про лізингову програму можна на сайті Укрфінжитло. Інші можливості фінансової підтримки для мешканців Краматорська шукайте на офіційній сторінці Управління економічного розвитку Краматорської міської ради.
Kramatorsk.INFO
Комментарии читателей
  • Украина тень отца Гамлета 24 ноября 2021   03:42

    Покупать жилье в прифронтовой зоне накануне вероятной Большой Войны это лучшие инвестиции

Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: