30 декабря 2004   09:53   1613

Старий президент хоче забрати собі 850 гектарів лісу?

Президентська резиденція "Залісся", що в Броварському районі Київської області намагається передати в оренду такому собі "Клубу мисливців та рибалок "Марія" 850 гектарів лісу. Вся оборудка могла б пройти легко й просто, оскільки угіддя знаходяться у користуванні Державної резиденції "Залісся", є власністю держави, а отже, угоду про оренду з названим клубом мисливців та рибалок, відповідно до чинного законодавства, підписує районна держадміністрація. За цими конторами діло не стало - вони вже все погодили. Але справа зупинилась у Броварській районній раді, котра за законом ніяких дозволів не дає і угод не укладає, але має (всього-навсього) затвердити технічну документацію із землеустрою. І рада на своїй сесії, що відбулася 28 грудня 2004 року, не погодилась це зробити.

Депутати швидко зрозуміли, що відбувається. Один з депутатів, член фракції "Наша Україна" Василь Дяченко, прокоментував ситуацію просто: "Поки ще новообраний президент не прийняв владу, старий президент хоче забрати собі 850 гектарів лісу."

Начальник віділу земельних ресурсів РДА Колодій М.В., котрий представляв питання, не зміг пояснити, що це воно за "Клуб мисливців та рибалок "Марія", хто до нього входить і з якої такої радості держава віддає йому в аренду цілих 850 гектарів лісового фонду. Ліс, за чутками, вже почали обгороджувати. Отож, не зрозуміло зовсім, яку користь з цього будуть мати мешканці району, які тепер в цьому лісі навіть грибів позбирати не зможуть. При цьому ясно, що ті хто орендує, без вигоди не залишаться. Бо самої деревини там немало. А ще ж можна потім дач понастроювати. Небідним людям, очевидно, і за немалі, відповідно, гроші.

Оборудка не пройшла. Поки що. Питання не відкинули зовсім, його просто відклали "до кращого вивчення" і, дуже ймовірно, намагатимуться внести на наступну сесію. Мабуть, не зайве було би державним контрольним органам також звернути увагу на цю справу, подивитися, чий підпис стоїть під доленосним документом про оренду і поцікавитися в цього державного мужа, якими міркуваннями він керувався, яку користь з цього буде мати держава.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.