30 декабря 2004   12:20   1438

Микола Томенко: результати голосування на виборах Президента нанесли серйозного удару по авторитету та іміджу Комуністичної партії України

Микола Томенко:

Після того як поступово вщухають пристрасті навколо президентської виборчої кампанії можна зробити попередній аналіз майбутніх перспектив політичних рухів, зокрема Комуністичної партії України.

Як відомо, керівництво Комуністичної партії на чолі з Петром Симоненком закликало своїх прихильників не голосувати за жодного з кандидатів у Президенти України.

Натомість за оцінками численних експертів, вся робота фракції Комуністичної партії у парламенті та робота її місцевих осередків зводилась до підтримки „єдиного кандидата від влади”.

Як засвідчили результати голосування, таку позицію керівництву Комуністичної партії підтримало лише (!) 2,34 % виборців, які прийшли на голосування 26 грудня 2004 року та не підтримали жодного кандидата у Президенти.

Водночас, як свідчать експерти, серед цих громадян України є виборці, які ніколи не були прихильниками Комуністичної партії України.

Цьому є як мінімум два пояснення. По-перше, скоріше за все лідер Комуністичної партії з кожним днем має все менше і менше прихильників. А по-друге, Комуністична партія отримала таку „довіру” населення саме у зв’язку із своєю прихованою підтримкою провладного кандидата В. Януковича.

Однак, висновок є одним і очевидним: результати голосування на виборах Президента нанесли серйозного удару по авторитету та іміджу Комуністичної партії України.
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: