12 января 2022   18:05   4142

Чароділ книга 2 — продовження фентезійної серії «Чароділ»

Видавництво "Школа" тішить книголюбів новинками у жанрі фентезі для дітей старшого шкільного віку, тому поціновувачі історій про магічні світи та пригоди, сповнені чаклунством і таємницями, нарешті дочекалися продовження трилогії «Чароділ»!

У Чароділ книга 2 головна героїня під магічним ім'ям Каве Лізард навчається в англійській чаклунській школі. По завданню наставниці, дівчина повертається до Карпат, щоб відшукати шлях до Чародолу. Великий Мольфар дав Тетяні ключ від Дверей в Скелі. Ці брами відкриваються один раз на тисячу років та пов'язані із трьома символами влади, які дають велику силу і відомі читачам із першої книги. Небезпечні пригоди дівчини у книзі Чароділ 2 тамують подих: вороги прагнуть помсти, відбуваються багато змагань, поділ землі, ресурсів та влади.

Немає ціни новим героям: півдуху Рікові Стригою, синам Лютогора, польському родичу Льошки Шеллу, однокласникам головної героїні Еріс та Патрику, взаємодія яких посилює інтерес до читання.

Нагадаємо сюжет першої книги Чародолу

Україна та її землі надихають безліч письменників: Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків», Марину Смагіну «Волковиці», Галину Пагутяк «Уріж та його духи», а Наталія Щерба описала основні події книг серії «Чароділ» на території карпатських гір.

У першій книзі Тетяна Окрайчик, головна героїня, отримала браслет-ящірку (спадщина прабабці-відьми), на який полювали чаклуни країни магів Чародолу. Раніше існував Карпатський Князь, який володів трьома символами влади: Вінцем, Скіпетром і Державою. Багато хто прагнув отримати безмежну владу у Чародолі. Ціна, яку заплатили за панування над магічною територією радники князя, — скоєння вбивства правителя. Вони поділили Державу і Скіпетр між собою. Вінець із магічною душею не підкорився злочинцям, і відтепер сила душі знаходиться у подарунку від прабабусі й викликає інтерес не тільки у чарівного світу, а й звичайних людей.

Чароділ книга 2 — продовження фентезійної серії «Чароділ»

Книги серії «Чароділ» від Видавничого Дому «Школа»

Українська письменниця і володарка багатьох літературних нагород Наталія Щерба створила трилогію про дівчинку Тетяну:

• «Чародільський браслет»,
• «Чародільський князь»,
• «Чародільський град».

Видавництво «Школа» рекомендує купити книги про юну відьму й ознайомитись з її життям, насиченим подіями з магічного світу. Які труднощі зустрінуться на її шляху? Чи дістанеться вона Чародолу? Читайте у продовженні трилогії українською мовою!
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: