14 января 2022   14:20   1550

У Краматорську нагородили вчителів за досягнення у професійній діяльності

У Краматорську нагородили вчителів за досягнення у професійній діяльності
У Краматорську на базі Центральної дитячої бібліотеки ім. Пушкіна відбулося засідання Клубу успішних освітян міста. У ході засідання клубу були підведені підсумки роботи за 2021 рік.

А також були вручені нагороди вчителям за участь у фахових конкурсах.

У Всеукраїнському конкурсі "Учитель року 2022", міській веб-вітрині «Виклики сучасності: родзинки дистанційного навчання» та Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі".

Директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Євгенія Кірєєва привітала всіх присутніх зі святами та вручила грамоти, дипломи і подяки. Був відзначений високий рівень професіоналізму учасників конкурсів.

«Хочу привітати всіх і насамперед освітян нашого міста зі святами. У нас відбулося засідання Клубу успішних освітян міста. Воно присвячене підведенню підсумків фахових конкурсів. Тих, хто приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року-2022" та міській веб-вітрині «Виклики сучасності: родзинки дистанційного навчання».

Нам дуже приємно, що багато освітян долучилися до цього конкурсу з дуже фаховими, дуже грамотними роботами. Бажаємо всім успіху. Маємо надію, що засідання Клубу будуть відбуватися часто. І ми ще не раз нагородимо наших вчителів за їх авторські наробки, за професіоналізм».

Вчителі були раді отримати нагороди і пишалися тим, що їх працю оцінили.

Світлана Єгорова, вчитель інформатики ЗОШ № 23, переможець міського етапу конкурсу «Вчитель року-2022»:

«Участь у конкурсі я брала, щоб спробувати свої сили. Конкурс був складний. По області було 84 претендента. І це було в декілька етапів. Проводився конкурс у дистанційному форматі. Це для мене перший конкурс такого рівня. Готуюся до наступного етапу, сподіваємося на перемогу.

Що стосується моєї роботи, то для школи було організовано дистанційне навчання. Бо карантин і ми мали швидко реагувати. Зробити дистанційне навчання максимально зручним для дітей і вчителів. Ми створили таке середовище, де могли б об’єднатися всі. І ми це зробили. Усі учні мають доступ до матеріалів. І це використовується тепер не тільки при дистанційний освіті. В нас е у школі тепер є повноцінна платформа для змішаного навчання. Вона зроблена за допомогою безкоштовних сервісів. Я пишаюся, що ми це зробили».

Лариса Корзюкова, вчитель технології опорного закладу ім. Василя Стуса, переможець міського конкурсу-веб-вітрини «Виклики сучасності: родзинки дистанційного навчання»: «Я працюю вчителем вже 28 років. Але намагаюся брати участь у різних цікавих заходах. Один із них був в минулому році – це веб-вітрина міська по дистанційній освіті. Наш заклад займається дистанційним навчанням з 2015 року. Тому мені було цікаво поділится своїми наробками.

Я постійно розвиваюся, втілює нове у свою працю. І тому я показала, як можна зробити дистанційний урок цікавим для дитини. Якими можна користуватися платформами, ресурсами.

Тема мого уроку була «Охайне житло». Ця тема дуже цікава виявилася для дітей. Ми розбирали, як можна прибирати своє житло, за допомогою яких засобів. Хочу сказати, що хлопці справлялися із завданнями навіть краще, ніж дівчата.

Я не сподівалася на таку нагороду, але мені дуже приємно, дякую».

Вікторія Лучко, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ № 31, переможець міського конкурсу-веб-вітрини «Виклики сучасності: родзинки дистанційного навчання»: «Я посіла 1 перше у номінації, яка стосується узагальнення досвіду вчителя по дистанційному навчанню на уроках зарубіжної літератури.

Вважаю, що перемогла, тому що представила свої практичні наробки. Багато уваги я приділила тому, як використовувати на уроках скрайбінги, сторінки в соцмережах письменників, літературних героїів, створювала бук0трейлери, ментальні карти. Тобто такі засоби, за допомогою яких учням на відстані було легше вивчити твори та познайомитися з головними героями творів. Я пишаюся, що наша школа має талановитих дітей, вчителів і її знають у місті».

Також подяку вручили директору бібліотеки Ганні Бахман та колективу.

nagorodzhennja vchitelіv2Засідання Клубу успішних педагогів пройшло у дружній атмосфері. Для вчителів українські пісні заспівав відомий колектив "Краматорські хлопці та дівчата".

Імена нагороджених вчителів

Грамоти за участь у І відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2022" у номінації «Інформатика» отримали: Борискіна Г.В., ЗОШ № 9; Мокрушина І.В., ЗОШ № 3; у номінації «Біологія»: Зотова І.Л., ЗОШ № 3; Косенко Н.Р., ЗОШ № 5; Куликова А.Р., КУГ; Масло С.В., ЗОШ 16.

Грамотами переможців у номінації І відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2022" у номінації «Інформатика»: Єгорова С.В. ЗОШ № 23; «Мистецтво»: Безрека С.Ю., Краматорська гімназія №13; Солодовнікова О.В., ОЗЗСО ім. В.Стуса.

За участь у веб-вітрині «Виклики сучасності: родзинки дистанційного навчання» та авторський підхід щодо впровадження дистанційного навчання в освітній процес дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

- Іванов Володимир Олександрович, вчитель математики ЗОШ № 33;

- Перегонова Галина Дмитрівна, вчитель математики ЗОШ № 31;

- Захарова Ольга Миколаївна, вчитель географії ЗЗСО № 12;

- Жадан Катерина Михайлівна, вчитель фізики ЗОШ № 33;

- Кравченко Ольга Миколаївна, керівник гуртка, методист СЮТ;

- Гапонова Аліна Володимирівна, вчитель математики ОЗЗСО ім. В.Стуса;

- Григор’єва Світлана Вікторівна, вчитель початкових класів ОЗЗСО ім. В.Стуса;

- Черенкова Світлана Анатоліївна вчителя історії ЗОШ № 33

Диполамами ІІ ступеня нагороджені:

- Антонов Наталія Георгіївна, вчитель англійської мови ЗОШ № 16;

- Шаповал Ірина Іванівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 16;

- Виноградова Анна Сергіївна, керівник гуртка, методист СЮТ;

- Морозова Олена Сергіївна, керівник гуртка, методиста СЮТ;

- Трофімова Ганна В’ячеславівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 33;

- Гончар Лариса Олексіївна, вчитель трудового навчання ЗОШ № 25

Диполомами І ступеня нагороджені:

- Машкіна Наталія Олексіївна, заступник директора з НВР ОЗЗСО ім. В.Стуса;

- Лучко Вікторія Валеріївна, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ № 31;

- Корзюкова Лариса Миколаївна, вчитель трудового навчання ОЗЗСО ім. В.Стуса;

- Нестерова Тетяна Павлівна, керівник гуртка, методиста СЮТ

У номінаціі "Просвітницькі програми" І етапу(міський) Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі" нагороджена практичний психолог Краматорського навчально-реаілітаційного центру "Гайок" Ткаченко Катерина Олександрівна.
Восточный проект
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.