Проблема із бажанням вчитися зустрічається часто.Причини її появи бувають різні, але завжди ведуть до одного – емоційного стану дитини. Поки не буде знайдено і запобігтиме джерелу, будь-яка спроба привчити не дасть результатів — лише антипатію, розчарування, сльози та небажання. Але що може проводити формування нелюбові до освіти?

Відсутність порозуміння з однолітками
Усі діти добре адаптуються та навчаються у місці, де вони мають приятелів чи друзів. Справа в тому, що вони швидше розвиваються за рахунок постійного обміну інформацією. Якщо у малюка немає друзів і він тримається від групи відсторонено – відвідувати уроки буде нецікаво. Як і загальне перебування у стінах навчального закладу не принесе жодного задоволення. Чим більше дитина соціалізована — тим краще для її успішності.
Пізніше початок
Експерти у сфері дитячого розвитку рекомендують не затягувати з початком навчального періоду. Вже з року можна вводити перші заняття в розвитку:
• дрібної моторики;
• пам'яті;
• мислення;
• вміння висловлювати думки;
• розрізняти предмети, рослини, фігури та тварин.
Все це дозволяє підготувати хорошу базу навичок, коли настане час переходити до складного читання, письма, вирішення математичних завдань. Якщо всіх цих задатків немає, зі старту досягти великого прогресу не вдасться. У той час як однолітки активно вивчатимуть підготовчий матеріал до школи — дитина почне з азів, поступово прогресуючи.
Складна програма
Коли в процесі дорослішання батьки приділяли мало часу ранньому розвитку – дитині може бути складно влитися у вивчення дошкільної програми. Це пов'язано з тим, що основні навички розвинені на недостатньому рівні. У той час як інші діти краще прогресують, інші можуть мати деякі труднощі — для них програма здається складною і незрозумілою. Це потребує більше сил та енергії, ніж за умов поступового розвитку.
Відсутність батьківської підтримки
У період життя дитині важливо відчувати батьківську підтримку. Вона є найсильнішим мотиватором, допомагаючи боротися зі складнощами.
Дошкільна освіта — це те, що необхідно дати дитині для її кращої успішності у майбутньому. З цієї причини важливо не лише дати дитині цю освіту, але й допомагати їй вчитися:
• виконувати разом домашнє завдання;
• повторювати пройдений матеріал;
• вивчати матеріал напам'ять;
• шукати методи подолання складнощів;
• хвалити та заохочувати за будь-які успіхи.
Батьківська підтримка дозволить полюбити вчитися, оскільки вони асоціюватимуться з добрими емоціями та часом із рідними. Як підсумок, заняття увійдуть у звичку та стануть частиною життя школяра.
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.