30 декабря 2006   15:46   2083

Привітання Прем'єр-міністра України Віктора Януковича з Новим роком

Привітання Прем'єр-міністра України Віктора Януковича з Новим роком
Дорогі співвітчизники!

Подякуймо усі разом Господу Богу за рік, який ми прожили у мирі, в стабільності, у добрій надії.

Це був непростий відтинок часу. Але він багато навчив нас. Він приніс нам розуміння того, що усі ми, незалежно від поглядів, від приналежності до партій, від мови, якою розмовляємо, від того, в якому храмі молимося, – мусимо бути разом, об'єднані в спільноті людей, що вміють цінувати свободу, що впевнено йдуть у перспективу.

2006 рік заклав підвалини порозуміння у нашому суспільстві. І ми повинні на цьому фундаменті спорудити у новому році великий і світлий Дім нашої Єдності. Це головне завдання і найважливіший план, який ми разом укладаємо зараз, підсумовуючи пережите в старому році.

Я хотів би побажати усім нам сили і толерантності, зваженості і мудрості, доброзичливості та наполегливості у реалізації цієї величезної ваги суспільної мети.

Дозвольте привітати вас, дорогі співвітчизники, з Новим роком. Щоб ми могли в новому році продовжити все те краще, що розпочали в році минулому. Щоб нам вистачило снаги. Щоб нас супроводжувала підтримка рідних, близьких, соратників. Щоб ми були успішними, щоб росли діти і народжувалися нові громадяни нашої Вітчизни. Щоб Україна ставала ще вагомішою державою у центрі Європи. Щоб з нами все більше рахувався світ, а ми вміли самі собі радити в власному домі.
І щоб усі ми були здорові та щасливі.

З Новим 2007 роком, дорогі співвітчизники!
"Персональный сайт Виктора Януковича"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.