10 березня 2022   13:33   2119

ЕМСС та очисні споруди водоканалу зазнали ушкоджень від окупантів

ЕМСС та очисні споруди водоканалу зазнали ушкоджень від окупантів
Про пошкодження однієї з адміністративних будівель заводу Енергомашспецсталь від обстрілу повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова профкому підприємства, депутат міськради Віктор Сербін.

"На наш завод також прийшла біда, прилетіло дві російські ракети, був поранений чоловік, слава богу живий. Велике спасибі всім співробітникам ЕМСС, які відгукнулися і прибули усувати наслідки цього лиха", - повідомив пан Сербін.

прилетіло дві російські ракети

Також про пошкодження повідомляє Краматорський водоканал.

"В результаті обстрілу 09.03.2022 були пошкоджені будівлі очисних споруд КВП"Краматорський водоканал". Завдяки оперативному оповіщенню про повітряну тривогу працівники підприємства не постраждали. На даний час власними силами ліквідуються наслідки обстрілу, очисні споруди працюють у звичайному режимі", - йдеться в повідомлені.
KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: