2 января 2005   12:45   1839

О 24:00 Ющенко звернувся до України з Майдану Незалежності в Києві

О 24:00 Ющенко звернувся до України з Майдану Незалежності в Києві
Поруч був президент Грузії Михайло Саакашвілі, який виголосив промову українською мовою.

Шановна українська громадо!

Минають останні дні старого року. Наближаються новорічні та різдвяні свята. Охоплені приємними клопотами ми готуємо своїм близьким святкові сюрпризи та подарунки, шлемо рідним та друзям привітання, сповнені щирості і добра.

Але займаючись святковими приготуваннями кожен з нас хоч на мить зупиниться і замислиться над тим, що залишається позаду. Ми згадуємо солодкий смак перемог і гіркоту поразок, ретельно відбираємо з життєвого багажу, все, що стане нам в пригоді в наступному році. Чуже і неприйнятне нашому серцю намагаємось назавжди залишити в минулому. Новорічні свята додають нам оптимізму та віри в те, що ми зможемо змінити життя на краще, що в новому році будемо щасливими на своїй рідній землі.

Рік, що минає, став роком вибору. Наш вибір змінив нас і змінив Україну. Ми разом зробили великий крок до достатку і демократії. Ми готові самі будувати власну долю і долю своєї країни. Ми віримо в Україну.

Я бажаю нам усім бути першими і найкращими, бажаю успіху кожному з нас і нашій країні. На це я покладаю свої надії, задля цього буду наполегливо працювати разом з усім українським народом.

Бажаю вам провести різдвяні свята в родинному колі. Сподіваюся, що ці дні принесуть у наші душі мир, тепло і бажання допомогти тому, кому потрібна наша любов і підтримка.

Від щирого серця вітаю всіх українців з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щастя вам, мої рідні, та Божого Благословення.

Христос народжується! Славимо його!
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: