17 мая 2022   16:02   654

Зрадив в умовах воєнного стану – так званому заступнику голови адміністрації м. Маріуполя заочно повідомлено про підозру

Зрадив в умовах воєнного стану – так званому заступнику голови адміністрації м. Маріуполя заочно повідомлено про підозру
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру 42-річному заступнику керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Як повідомляє, відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 42-річний посадовець, перебуваючи у місті Маріуполі, яке на теперішній час перебуває під контролем представників збройних сил рф, добровільно надав згоду на співпрацю з окупантами.

Підозрюваний погодився на пропозицію загарбників та обійняв посаду заступника голови так званої «місцевої адміністрації «ДНР» - адміністрації м. Маріуполя».

Перебуваючи на вказаній посаді, останній надає допомогу рф та її воєнізованим формуванням у проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану.

Досудове розслідування здійснюється третім слідчим відділом (з дислокацією у м. Маріуполі) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: