24 мая 2022   18:40   1235

У МВС кажуть, що попереду - дуже тяжкий місяць битви за Донбас

У МВС кажуть, що попереду - дуже тяжкий місяць битви за Донбас
Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко вважає, що попереду дуже важкий місяць битви за Донбас.

Про це він заявив в ефірі українських телеканалів, передає кореспондент Укрінформу.

“Насправді ми маємо розуміти, що, попри всі наші здобутки перших трьох місяців, наразі попереду, можливо, одна з найскладніших фаз цієї війни. Попереду справді дуже тяжкий місяць цієї битви за Донбас”, - поінформував він.

За словами Денисенка, нині війна переходить у складну затяжну фазу.

“Росіяни будуть продовжувати воювати, і, на жаль, вони будуть воювати розумніше, ніж це робили на початках. Наразі вони кидають всі свої сили, які у них тільки є, на те, щоб на відносно вузькій лінії фронту спробувати оточити наші війська на Луганщині і пробувати рухатися на Донеччині. Поки що ми відбиваємося”, - зазначив радник міністра.

На думку представника МВС, українці мають готуватися до продовження бойових дій, ймовірно, впродовж місяців.

“Тобто, це не буде тиждень — два, на жаль, мова має йти про місяці", - вважає Денисенко. Хоча сама активна фаза, стверджує він, не може тривати дуже довго.

Окремо радник глави МВС поінформував, що росіяни справді намагаються відволікати увагу від Донбасу, сковувати досить великі наші контингенти, зокрема, на Сумщині, Чернігівщині, Київщині, “бо у білорусі почалися маневри”.

“До білорусі перекидають “Іскандери”. І це все робиться для того, щоб ми максимально розтягували наші сили на великій території”, - зауважив радник міністра.

Як повідомляв Укрінформ, Денисенко заявив, що рф закликала керівництво білорусі включитися хоча б у словесну гру проти України.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: