22 червня 2022   08:58   544

Байден не боїться розколу між США й союзниками у ставленні до війни рф проти України

Президент США Джо Байден висловив упевненість у цілісності позицій США і європейських союзників щодо спільного протистояння агресії кремля проти України та продовження тиску на рф.

Про це Байден заявив під час виступу в Білому домі.

«Ні, я не боюся», - сказав він у відповідь на запитання про можливість появи ліній розколу між США та європейськими союзниками в контексті подальшого реагування на війну, розв'язану путіним проти України.

«Я думаю, що в певний момент це перетвориться на вичікувальну політику: що можуть витримати росіяни, і що Європа буде готова витримати», - сказав Байден.

Він підкреслив, що це питання буде винесене на обговорення саміту НАТО в Іспанії наступного тижня.

Як повідомляв Укрінформ, під час зустрічей лідерів країн G7 і НАТО наприкінці червня президент США Джо Байден матиме три основні цілі, які так чи інакше стосуватимуться реагування на війну росії проти України.
Укринформ
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: