28 июня 2022   09:55   1040

Перейшов на бік ворога та працює на окупантів – на Донеччині заочно судитимуть начальника загону ДСНС

Перейшов на бік ворога та працює на окупантів – на Донеччині заочно судитимуть начальника загону ДСНС
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено спеціальне досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника одного з підрозділів державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Донецькій області, який обвинувачується у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2022 року мешканець смт Мангуш Донецької області, яке на той час вже знаходилось під контролем загарбників, будучи працівником правоохоронного органу, добровільно перейшов на бік ворога.

Зокрема, обвинувачений під час зустрічі з так званим «міністром мнс днр» на тимчасово окупованій території смт Мангуш погодився працювати на окупантів, зайнявши посаду в структурному підрозділі незаконного органу «мнс днр», розташованого у населеному пункті.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось слідчим відділом ТУ ДБР, розташованим у м. Краматорську.

Оскільки зловмисник продовжує перебувати на тимчасово окупованій території Донеччини, його судитимуть заочно. Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: