28 июня 2022   13:27   782

СБУ арестовала корректировщиков российского огня по Львовщине, Киеву и Донецкой области

СБУ арестовала корректировщиков российского огня по Львовщине, Киеву и Донецкой области
Служба Безопасности Украины заявила об аресте нескольких корректировщиков, которые предоставляли российским военным информацию об объектах во Львовской и Донецкой областях, а также в Киеве.

Как говорится в официальном сообщении ведомства, огонь по Яворовскому полигону во Львовской области корректировал бывший сотрудник КГБ.

"Так, у кінці червня контррозвідники СБУ викрили і затримали агента рф, який коригував ракетні обстріли по Яворівському військовому полігону на Львівщині. Оперативники спецслужби встановили, інформацію ворогу передавав колишній працівник КДБ. Точні локації з позначками на карті він надсилав куратору через спеціально прихований чат в Телеграм-каналі", - сообщает пресс-служба ведомства.

Также сотрудниками спецслужбы был задержан корректировщик ракетных ударов рашистов по Киеву.

"Контррозвідники СБУ затримали агента російських спецслужб, який коригував ракетні удари по столиці. Після проведення обстрілів, він «доповідав» про їх результати своєму куратору і надсилав йому фотоматеріали з місць події. Серед об’єктів, по якому цілив ворог був стратегічно важливий оборонний завод. Агентом загарбників виявся працівник одного з машинобудівних підприємств. Серед своїх колег він висловлював підтримку агресорам та заперечував їх злочини, у тому числі обстріли українських міст", - рассказали в пресс-службе СБУ.

Еще один агент россии был выявлен в Бахмуте Донецкой области.

"Затримано російського агента, який збирав розвіддані щодо позицій українських військ в районі Бахмуту. Встановлено, що зрадник був завербований ворогом у червні цього року для проведення підривної діяльності на східному фронті. Для передачі інформації він використовував заздалегідь обумовлені канали закритого зв’язку", - отмечается в публикации силового ведомства.
Остров
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: