29 июня 2022   15:28   1902

Краматорці можуть евакуюватись до Німеччини

Краматорці можуть евакуюватись до Німеччини
Краматорці можуть евакуюватись до Німеччини.

6 липня із міста Краматорськ міжнародною організацією «Team Humanity» заплановано евакуацію мешканців Донецької області (жінки, діти, чоловіки у віці 60+ років) до Німеччини. Евакуація безкоштовна. По прибуттю до Німеччини люди будуть забезпечені місцем проживання, харчуванням, отримають допомогу в оформлені необхідні документів.

Відповіді на запитання, що ставлять найчастіше:

1. Евакуація здійснюється для людей, які безпосередньо знаходяться у Донецькій області. Якщо Ви вже виїхали за межі області, то автобуси не зможуть забрати Вас «по дорозі». Навіть якщо ви зареєстровані у Донецькій області. Усі місця в автобусі заповнюються в області. Це робиться з метою вивезти із небезпечних місць якомога більше людей.
2. Чоловіки, придатні/обмежено придатні до військової служби не можуть перетинати державний кордон України. Чоловіки, що мають документи, які дозволяють виїжджати за кордон (люди з інвалідністю, батьки багатодітних сімей), можуть скористатися можливістю евакуації, однак повинні бути впевнені, що їх пропустять на кордоні. Міжнародна організація не несе відповідальності у разі якщо когось із чоловіків молодших за 60 років не пропустять на кордоні.
3. НА ЖАЛЬ, з тваринками їхати не можна.
4. Евакуюватися можна без наявності закордонного паспорту громадянина України.
5. Ми не передаємо посилки (будь які, навіть маленькі).
6. У Німеччині люди отримують документи, які дозволяють їм офіційно працевлаштовуватися, але волонтери не займаються безпосередньо пошуком роботи для Вас та працевлаштуванням.
7. Конкретне місто у Німеччині, куди будуть доправлені люди, визначається вже безпосередньо на в’їзді до Німеччини, враховуючу наявність вільних місць для розселення у певному місті.
8. Протягом перших тижнів перебування під час оформлення документів люди проживають у спільному поселенні (розподільчий табір). Після оформлення документів люди будуть розселені у гуртожитки, кімнати тощо.
9. Перетин державного кордону України здійснюється зі сторони Республіки Молдова.
10 Орієнтовна тривалість дороги 4 дні.

❗️Із собою в дорогу треба мати паспорт, воду, невеликий запас харчів, що не псуються.

Евакуація здійснюється за попереднім записом.

📱 Зареєструватися можна за номером: 063-075-74-50 Аліна
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: