2 августа 2022   20:05   1155

Евакуація мешканців Донеччини є обов'язковою, а не примусовою - Кириленко

Евакуація мешканців Донеччини є обов'язковою, а не примусовою - Кириленко
Евакуація мешканців Донеччини є обовязковою, а не примусовою.

Про це наголосив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі телемарафона.

"Евакуація іде так, як ми і планували. Вона не буде відразу активною, тому що не завершився літній період. Втім люди виїзждають і щодня ми фіксуємо відповдну кількість: за минулий день було 136 осіб до Кропивницького", - зазначив він.

"Ті плани, які ми поставили - до початку осінньо-зимового опалювального періоду- щоб виконати ці плани і Донеччина в умовах активних бойових дій мал можливість пройти цей період. Перша задача - зупинити ворога і щоб люди були у безпеці -зберегти їх життя", - розповів Кириленко.

За фого словами, якщо людина відмовляється від евакуації, то підписує відповідний документ.

"Людина, яка підписує документ (про відмову від евакуації - ред) отримає розяснення, що вона ознайомлена з вимогами і Кодексом про адімністративні правопорушення із вимогами Кримінального кодексу України - що батьки несуть безпосередню відповідальність за своїх дітей, і що евакуція є обовязковою. Звичайно, це не примусова евакуація. Якщо людина на відріз відмовляється евакуюватися, вона повинна розуміти наслідки. Це зовсім не означає, що їх лишать у біді, але вони мають розуміти наслідки, особливо у зоні бойових дій. А лінія фронту величезна на Донеччині, і таких міст велика кількість. В першу чергу зараз ми акцентуємо увагу на таких містах (де ведуться активні бойові діїї - ред)", - зазначив Кириленко.
Остров
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: