2 августа 2022   20:00   572

ЗСУ відбили численні атаки окупантів на Донеччині, у Пісках та Кодемі рашисти досягли часткового успіху – Генштаб

ЗСУ відбили численні атаки окупантів на Донеччині, у Пісках та Кодемі рашисти досягли часткового успіху – Генштаб
Російські окупанти зосередили атаки на Бахмутському та Авдіївському напрямах і навіть досягли часткового успіху.

Про це 2 серпня у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Окупанти вели штурмові дії у напрямку Мінеральне – Авдіївка, успіху не мали, відійшли. На напрямку Донецьк – Піски ворог має частковий успіх", - повідомляють українські військові.

Своєю чергою на Бахмутському напрямку росіяни змогли досягти часткового успіху на напрямі Відродження - Кодема. Інші спроби просування – за напрямами Роти – Вершина, Володимирівка – Яковлівка, Клинове – Зайцеве та Покровське – Бахмут були успішно відбиті – окупанти із втратами відійшли назад.

Загалом Генштаб зазначає, що росіяни на Донецькому напрямку систематично намагаються скувати дії наших військ і не допустити їх перекидання на загрозливі напрямки.

Так, на Краматорському напрямку було зафіксовано обстріли біля Сіверська, Серебрянки, Верхньокам'янського, Званівки та Донецького. Серебрянка додатково зазнала авіаційного нальоту.

Під Бахмутом росіяни з артилерії обстрілювали райони Яковлівки, Соледара, Бахмута, Зайцевого, Покровського, Веселого, Курдюмівки та Залізного. Яків, Покровське, Соледар, Бахмут і Кодема також зазнали авіанальотів.
Остров
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: