5 августа 2022   16:21   343

Терорист Гіркін-Стрєлков прогнозує наступ ЗСУ на Херсонському та Запорізькому фронтах

Російський терорист та "екс-міністр оборони" так званої "ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков прогнозує швидкий наступ ЗСУ на Херсонському та Запорізькому фронтах.

Про це Гіркін повідомив у соцмережах 5 серпня.

"Загальні моменти - ЗС РФ зробили свій "хід", ЗСУ - все ще ні. Краху оборони ворога під Донецьком за більш ніж тиждень наступу не відбулося. І говорити про нього можна буде тільки після падіння Авдіївки (до якої ще не ввійшли і до блокування якої теж ще далеко)", - написав він.

За його словами, в умовах гострої нестачі живої сили, прийнята тактика "видавлювання" за масованої підтримки артилерією - єдина можлива і відносно ефективна, оскільки дозволяє "заощаджувати втрати".

"Але зі стратегічного глухого кута, в якому знаходиться наш фронт після провалу "СВО" та невдачі з розгромом ворога в ході другого ("конкретного") етапу операції - наступ під Донецьком нас не виводить навіть за найвдалішого розвитку подій", - зазначив терорист.

"Чекаю на швидкий початок спроби наступу ЗСУ на Херсонському або Запорізькому фронті, або на обох одночасно", - резюмував Гіркін.

Він також зазначив, що в українських соцмережах розганяються чутки про майбутній наступ російських військ 6 серпня.

"Не виключено, що так маскується власний намір піти у наступ найближчим часом", - написав він.
Остров
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: