8 августа 2022   22:47   294

Росія починає розбирати літаки через санкції

Російські авіакомпанії почали розбирати літаки на запасні частини через санкції, введені Заходом.

Про це 8 серпня повідомляє Reuters.

За даними джерела видання, як мінімум один Sukhoi Superjet 100 і Airbus A350, які належать державному "Аерофлоту" зараз розбираються. Причина – відсутність запасних частин, які росіяни не можуть купити за кордоном.

Такі кроки відповідають пораді російської влади, яка рекомендувала використовувати деякі літаки як "донори" для запчастин. За оцінками уряду РФ, це дозволить іншим літакам літати хоча б до 2025 року.

При цьому більшу частину авіапарку росії зараз складають саме західні літаки – зокрема Boeing 737 та Airbus A320. Та й "російські" літаки Sukhoi Superjet насправді також сильно залежать від західних запчастин. І з одного з них уже зняли двигун, щоби інший міг продовжити літати.

Також джерело Reuters відзначило, що масштабніший розбір російських літаків – це лише питання часу. Більш того, пізні покоління реактивних пасажирських літаків мають технології, які необхідно постійно оновлювати.

За словами джерел, навіть протягом року після набрання чинності санкціями зберегти сучасні реактивні літаки на озброєнні буде викликом для росії.
Остров
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: