9 августа 2022   12:06   368

Моравецький: Війна давно закінчилася б, якби всі допомагали як Німеччина. Перемогою Росії

Моравецький: Війна давно закінчилася б, якби всі допомагали як Німеччина. Перемогою Росії
Росія вже давно перемогла б Україну, якби решта так допомагала силам оборони, як це начебто неспішно і в невеликих обсягах робить Німеччина – перша економіка Європи.

Про це в авторській колонці The Spectator написав польський прем'єр Матеуш Моравецький.

"Якби Європа посилала Україні зброю в таких же масштабах і такими ж темпами, як Німеччина, війна давно закінчилася б – абсолютною перемогою Росії", – заявив він, і зазначив, що "Європа в цьому випадку опинилася б напередодні чергової війни".

І сьогодні, продовжив Моравецький, будь-який голос на Заході про те, що "треба обмежити постачання зброї в Україну" або послабити санкції, або "привести до діалогу "обидві сторони" (тобто агресора та його жертву) є ознакою слабкості для Путіна".

"А правда в тому, що Європа набагато сильніша за Росію", – підкреслив він, додавши, однак, що Європі "потрібно прокинутися". Якщо в Європі справді хочуть поговорити про демократичні цінності, то, пише прем'єр Польщі, "настав час великої розплати із совістю Європи".

"Занадто довго найважливішою цінністю для багатьох країн була низька ціна на російський газ. Однак тепер ми знаємо, що він міг бути таким низьким тому, що до нього не було додано "податок на кров", який сьогодні платить Україна", – зазначив він.
ЛІГА.net
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.