10 серпня 2022   12:05   319

Тренер «Штурма» Ільцер: «Динамо» пройшло нас на класі

Головний тренер футболістів австрійського «Штурму» Крістіан Ільцер прокоментував поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:2 - в овертаймі) у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, що відбувся у Граці (перша гра - 0:1).

Наставник австрійців зазначив, що його команді вдалося поставити «Динамо» на межу вильоту з турніру, але дався взнаки клас суперника.

«Це була рівна гра. В якихось її відрізках сильнішими були ми, в якихось - «Динамо». Ми чудово попрацювали у захисті (крім моменту з потраплянням у поперечку) і загалом виглядали добре. На 60-й хвилині ми мали чудову нагоду зробити рахунок 2:0, але, на жаль, її не реалізували. Ми поставили київський клуб на межу вильоту, але, зрештою, «Динамо» просто пройшло нас на класі», - заявив Ільцер.

Як повідомлялося, у раунді плей-офф відбору ЛЧ кияни зустрінуться з португальською «Бенфікою».