Серед великої кількості видів спортивних тренажерів найбільш затребуваним вважається орбітрек.Являє собою багатофункціональну конструкцію, яка складається з велотренажеру, бігової доріжки та степпера. Дане рішення дозволяє комбінувати різні види діяльності одночасно, при чому встановлення орбітреку допускається в домашніх умовах внаслідок ергономічних розмірів та форм.
Купити найкращий
орбітрек для дому по самій вигідній ціні можна в інтернет магазині Sportmarket.net.ua.
Перш ніж відповісти на питання, який орбітрек краще, та на що слід звернути увагу, пропонується розглянути ключові види комбінованого тренажера, а також завдання, які він дозволяє виконувати власнику.
Як правильно вибрати орбітрек: різновиди та функціональні можливості
Перш за все слід розрізняти даний тренажер по класу. Найпростішим з точки зору ергономічності є домашній тренажер, оскільки він не займає багато місця та може використовуватись будь-коли. При цьому слід надавати перевагу цьому різновиду лише в тому випадку, якщо власника не цікавить велика кількість функцій. Більш затребуваним є професійна конструкція, яка користується популярністю серед людей, що займаються спортом на більш високому рівні. Він має стаціонарну структуру та використовується здебільшого в тренажерних залах, а також налічує переваги в плані стійкості, надійності та довготривалості експлуатації. Додатково важливо зазначити й інші види орбітреків:
• Складний. Дозволяє швидко скласти та розкласти конструкцію, що важливо за необхідності легкого транспортування. При цьому моделі мають велику кількість вузлів, що швидко згинаються, тому рівень надійності не завжди відповідає характеристикам.
• Автономний. Встановлюється виключно в місцях, де немає доступу до електричних носіїв. Орбітрек може працювати за допомогу акумуляторної батареї, або вбудованих систем генерації електроенергії.
• По типу навантаження: механічний, ремінний, магнітний та електромагнітний. Найбільш ефективним механізмом виявився останній тип за рахунок повної безшумності.
• По типу датчиків забезпечення відрізняються орбітреки з влаштованими кардіо датчиками або провідними. Також затребуваними є пристрої з поясними, нагрудними та комбінованими датчиками, що дозволяє гарантувати максимум функціональності під час занять.
• В плані оснащення представлені модифікації з можливістю підключення до ПК чи мобільного пристрою, а також регульованими ніжками, наявністю місця для сидіння та вбудованими колесиками.
Вибір орбітрека для дому: важливі поради
Одразу після того, як прийнято рішення на користь певного типу орбітреку, рекомендується звернути увагу на наступні поради:
1. Виробник. Слід обов'язково враховувати бренд, з якими планується мати справу, оскільки не кожна компанія гарантує якість та можливість обслуговування.
2. Набір додаткових опцій. Якщо спортсмену важливі такі функції, як регулювання довжини кроку, платформи чи ричагів – потрібно врахувати наявність таких характеристик.
3. Вага пристрою. Потрібно спочатку вказати гранично допустиму вагу спортсмена, що буде користуватись пристроєм, щоб не наражатися на небезпеку та отримати впевненість у відсутності поломки.
Який орбітрек вибрати: висновки
Виходячи з вищенаведеної інформації кожен покупець зможе отримати відповідь на питання – який купити орбітрек. Для цього важливо врахувати прості принципи безпеки, сумісності та бренду, а також звернути увагу на інші деталі. Якщо є певні труднощі – у клієнта завжди є можливість отримати безкоштовну консультацію з приводу підбору кращого тренажера для дому.
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.