19 августа 2022   17:17   284

Тема Nord Stream 2 має бути закрита назавжди - Єрмак

Тема запуску в експлуатацію газогону "Північний потік-2" має бути закрита назавжди, інакше – це підігрування російським терористам.

Про це керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив у Телеграмі.

"Тема "Північного потоку-2" має бути закрита назавжди. Будь-які спроби оживити "покійника" виглядають виключно підігруванням терористам, які не тільки вбивають українців, але також хочуть заморозити Європу", – зазначив Єрмак.

Він наголосив, що купівля російської нафти та газу означає фінансування війни росії проти України.

На його переконання, глобальна згуртованість навколо розширення санкцій може зламати хребет державі-терористу російській федерації, яка використовує енергетику як зброю. "Лише сильна позиція до самої перемоги дасть результат", – додав керівник ОПУ.

Як повідомлялося, віцеспікер Бундестагу від Вільної демократичної партії, яка входить до правлячої коаліції Німеччини Вольфганг Кубікі у одному з нещодавніх інтерв’ю висловився за відкриття газопроводу "Північний потік-2" для заповнення газосховищ на зиму.

Водночас федеральний уряд ФРН не вважає за потрібне запускати в експлуатацію газогін Nord Stream 2.

Газогін "Північний потік-2" було добудовано на початку осені минулого року, попри санкції. Його сертифікація була зупинена 22 лютого після рішення москви визнати так звані "л/днр".
Укрінформ
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: