26 серпня 2022   08:08   660

Як зменшити витрати на рекламну поліграфію: 5 важливих рекомендацій

Як зменшити витрати на рекламну поліграфію: 5 важливих рекомендацій
Створюючи рекламну поліграфію, виникає бажання зробити ставку на розкішне та презентабельне оформлення.

Насправді ж дорогі ексклюзивні рішення доречні лише при створенні друкованої продукції, яка працює на імідж компанії. Якщо головне завдання поліграфії – прорекламувати товар чи послугу, то можна сміливо зменшити витрати на друк. Київська типографія «Хамелеон К» пропонує послуги з розроблення та виготовлення рекламної поліграфії будь-яких форматів. Експерти друкарні підкажуть, як суттєво можна зменшити запланований бюджет.

Співпрацюйте на умовах опту

Зазвичай рекламна поліграфія створюється з метою проведення масштабної акції чи виведення на ринок нового продукту. Аби за короткий термін охопити якнайбільшу кількість потенційної аудиторії, знадобляться чималі тиражі флаєрів, наліпок, візитівок тощо. Аби дійсно заощадити на друці, варто відразу замовляти виготовлення поліграфії великими тиражами. Чим більша кількість екземплярів, тим дешевша вартість кожного стікера чи листівки.

Для вигідної співпраці варто пошукати лише ту друкарню, яка виготовляє великі тиражі продукції за оптовими цінами. Також може запропонувати знижки своїм постійним замовникам.

Спростіть дизайн

Найдешевша поліграфія та, яка потребує мінімум оброблення після друку. Рекламна друкована продукція повинна не дивувати своєю ексклюзивністю, а бути читабельною, зрозумілою для клієнта. Отже, не варто зловживати послугами післядрукарської обробки – вона суттєво збільшує витрати на друк. Такі популярні методи, як тиснення золотом і сріблом, покриття УФ-лаком, заокруглення куточків сторінок, перфорація доречні лише при виготовленні поліграфії на весілля, ювілеї, презентації.

Обирайте популярні формати

Експерти типографії дадуть підказки, які формати обходяться найдешевше. Якщо друкувати поліграфію за індивідуальними параметрами, то завжди залишається багато відходів паперу при обрізанні сторінок. І це значно підвищує вартість тиражу в цілому. Доцільніше працювати з шаблонними рішеннями, які суттєво мінімізують ваші витрати.

Неповна палітра кольорів

Інколи лаконічні рішення виглядають несподівано стильно та оригінально. Саме так можна сказати, обираючи неповнокольоровий друк. Гармонійне поєднання текстів і зображень лише в 3 кольорах – результат грамотного дизайну. Проста поліграфія, приміром, флаєр чи візитівка, взагалі може бути двоколірною.

Які відтінки вдало узгоджуються між собою:

  • графітовий і жовтий;
  • темно-синій та пісочний;
  • білий та темно-коричневий;
  • чорний і оливковий.
Ще один вдалий спосіб зекономити на друці каталогів чи буклетів – це виготовити кольоровою лише обкладинку. Внутрішній блок може бути повністю чорно-білим. Або ж зробити кольоровими лише окремі сторінки, приміром, ці схемами та ілюстраціями.

Вид паперу

Пересічний клієнт не здатен на дотик відчути різницю в щільності паперу. Він отримує рекламну листівку на вулиці, вивчає її зміст і зовсім не реагує на якість самого матеріалу. Для нього фактично немає жодної різниці між папером на 90 г/м² та 80 г/м². А для замовника така різниця суттєва – і вона виливається в економію на вартості тиражу. Обравши трішки тонший папір, ви відразу ж зможете заощадити 5-10% від вартості. Але при цьому не страждає якість самого друку.

Завжди враховуйте такі нюанси та підраховуйте вартість при зміні декількох параметрів поліграфії. Експерти друкарні вам обов’язково підкажуть, як суттєво можна знизити вартість, але отримати дійсно привабливу рекламну поліграфію.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: