7 вересня 2022   12:32   490

Через 3–10 років буде серйозний ризик війни з Росією – заступник голови Міноборони Польщі

У найближчі три-десять років може з'явитися "серйозний ризик" російського вторгнення до Польщі, і офіційній Варшаві слід використати цей час, щоб максимально посилити армію.

Про це заявив заступник глави Міноборони країни Марцін Очепа, пише PAP.

"Є серйозний ризик війни з Росією, з яким ми зіткнемося у період від 3 до 10 років", – спрогнозував він і додав, що "все" залежить від того, чим закінчиться війна Росії проти України.

Саме стільки часу, вважає заступник голови МО Польщі, потрібно буде Росії, щоб відновити її військовий потенціал після тотальної війни проти України.

У проєкті оборонного бюджету Польщі на наступний рік заплановано рекордні витрати на армію – понад 97 млрд злотих (~750 млрд грн). Очепа каже, що за новим позабюджетним механізмом, Фондом підтримки Збройних сил, планується освоїти 30-40 млрд злотих (210—310 млрд грн).

"Ми маємо використати цей час для максимального переозброєння польської армії і, прошу мене пробачити, зовсім другорядне те, як бухгалтери розберуться з витратами", – сказав Очепа.
ЛІГА.net
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: