10 вересня 2022   11:19   594

Як вибрати міжкімнатні двері?

Почнемо з того, що встановлення міжкімнатних дверей відбувається наприкінці ремонту.

Тому двері підбирають не тільки виходячи з їхніх технічних характеристик, а й з огляду на загальну концепцію дизайну, колірних рішень.

Почнемо із зовнішнього вигляду дверей. Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері, то тут основними параметрами буде дизайн та кольорова гама. За дизайном міжкімнатні двері можна розділити на дві великі групи: класичного та сучасного дизайну . Ніколи не переплутаєш класичні двері з фільонками, традиційним склінням. Однак є варіант дверей поза цими двома групами. Це двері гладкі, без малюнків та скління - найпростіші білі гладкі двері . Їх можна віднести до класики, що не старіє, і ці ж двері сьогодні лідирують у продажах для сучасного, дизайнерського ремонту. Все нове - це добре забуте старе. За кольоровими рішеннями також розділимо всі міжкімнатні двері на кілька груп:

"Білі двері", особливо популярні сьогодні.

"Двері в дерев'яних декорах". Це двері з покриттям, що імітує дерев'яну структуру світлих і темних відтінків, від сніжно-білих до темного венге.

Як вибрати міжкімнатні двері?

"Моноколірні, двері в лофтових декорах". Це двері з покриттям, що імітує бетонну поверхню, двері однотонних кольорів.

За конструктивними особливостями всі міжкімнатні двері можна поділити на царгові (збірні) та щитові. Особливістю царгових дверей є їхня збірно-розбірна конструкція. Вони як у конструкторі зроблені з певного набору деталей, елементів скла та ін. Щитові двері цілісні, "монолітні" на вигляд.

За матеріалом фінішного покриття дверей також можна поділити на такі групи: натуральний шпон, масив під лаком, екошпон, емаль, підготовлені під оздоблення (невидимки).

Найбільш популярними сьогодні є двері в екошпоні (штучному покритті на основі ПВХ, що імітує натуральну структуру дерева, бетони та інші декори). Вони мають прийнятну ціну, якісне зносостійке покриття, ідеальний зовнішній вигляд.

На другому місті розмістимо двері із покриттям емаль. І як говорилося раніше, найпопулярніші сьогодні - це білі гладкі двері. Емалеві двері мають відмінний естетичний зовнішній вигляд. Вони виглядають дорого та стильно. Популярні як у класичному дизайні, так і сучасному.

Велику популярність сьогодні також набирають приховані двері "невидимки". Їх дедалі частіше застосовують у своїх проектах сучасні дизайнери. Алюмінієва коробка, відсутність лиштви, приховані петлі, можливість зробити нестандартні розміри. Їх можна прикрашати будь-якими оздоблювальними матеріалами (фарба, шпалери, декоративна штукатурка, штучний камінь та ін).

Важливим аспектом у виборі міжкімнатних дверей є можливість виготовлення нестандартних розмірів. І тут все дуже серйозно. Якщо Ваші дверні отвори нестандартні, не всі двері, які Вам сподобаються, зможуть бути в них встановлені без додаткових маніпуляцій. При нестандартних отворах є кілька типових рішень:

1. Виготовити нестандартні дверні полотна та погонажні вироби. Не всі фабрики виготовляють нестандарт. Більшість їх збільшує при цьому вартість мінімум на 30%.

2. Змінити висоту та ширину дверного отвору до стандартних розмірів. Відразу відповідаємо на запитання "А які розміри стандартні?"

Стандартні розміри дверей:

• по висоті: 2,06-2,09м для дверей без порога, 2,1-2,12м для дверей із порогом, 2,07 та 2,06 для дверей у системі моноблок звичайного та зворотного відкривання, прихованих дверей невидимок;

• по ширині: 70, 80, 90, 100см для дверних полотен 60, 70, 80, 90см.

3. Використовувати збільшені дверні наличники: 9см-11см для перекриття відстані, якщо отвір більше стандартних розмірів.

Часто основним також є терміни постачання міжкімнатних дверей . Деякі клієнти готові чекати на свої двері до 1 - 1,5 місяця, а деяким вони потрібні вже завтра. І тут вибір значно звужується. Складська наявність обмежена, всі двері на склад не помістиш. Доводиться вибирати із того, що є.

Сподіваємося, наша стаття була пізнавальною.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів ТМ #ZAVOD PARKETU
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.