21 сентября 2022   17:01   541

До порту Маріуполя прибув російський буксир

До порту Маріуполя прибув російський буксир
До порту Маріуполя з Ростова прибув буксир "Антей" власності підсанкційної судноплавної компанії "Река-Море".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані сервісу з відстеження місцезнаходження суден Marine Traffic.

Судно такого типу може бути використане для буксирування баржі з краденим металом, що знаходиться в Маріупольському порту з моменту окупації.

Раніше до Ростова вирушили як мінімум три судна, навантажені вкраденим у Маріуполі металом. Про всі свої крадіжки Росія розповідає у федеральних новинах.

Кабінет міністрів України наприкінці серпня запропонував Раді національної безпеки та оборони ввести санкції проти підприємства “Керуюча компанія “Река-Море” та його керівника Геннадія Арустамова.

Народним, генеральний директор компанії "Метінвест" Юрій Риженков розповів, що росіяни крадуть сталь із заводів та портів у захоплених регіонах.

За його словами, сталь переправляється до Росії і потім продається на внутрішніх ринках або до країн Африки та Азії. Загальну суму збитків Риженков оцінив у $600 млн.

Раніше "Азовсталь" та ММК ім. Ілліча звернулися до Офісу генерального прокурора із проханням відкрити кримінальне провадження проти російських окупантів, які крадуть металопродукцію з Маріуполя.

Підприємства також надали докази, що свідчать про те, що російські військові та підконтрольні їм терористичні угруповання вивозять із порту продукцію.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: