22 сентября 2022   13:15   184

Мобілізація в Росії — Казахстан не закриватиме кордон для громадян РФ

Казахстан не закриватиме кордону для громадян Росії, які захочуть виїхати з країни.

Про це заявив речник Сенату країни Маулен Ашимбаєв, цитує його Informburo.

За його словами, якщо росіяни захочуть приїхати до Казахстану "у якихось справах, побути якийсь період і потім виїхати", то в'їзд обмежуватися не буде.

"У нас є певні зобов'язання. Є угода, яку ми підписали. Якщо росіяни зараз приїжджатимуть, ми не можемо обмежувати це. Але ми дуже сподіваємося, що ситуація в Україні буде стабілізована", – сказав Ашимбаєв.

Він зазначив, що жителі Казахстану стежитимуть за подіями в Росії, оскільки це сусідня держава, проте коментувати оголошення мобілізації в Росії Ашимбаєв не став.

"Мені некоректно давати оцінку тим процесам, які відбуваються всередині іншої країни. Хотілося б позначити ще раз позицію Казахстану щодо конфлікту, протистояння та кровопролиття, яке відбувається в Україні. Наша позиція не змінилася. Це можна вирішити лише політичним шляхом знаходження компромісу, прийняття взаємоприйнятних рішень. Іншого виходу немає", – заявив речник сенату.

Ашимбаєв підкреслив, що обмін полоненими, що відбувся 21 вересня, дає надію, що між Україною та Росією йде переговорний процес.

ДОВІДКА. 21 вересня 2022 року в Росії було оголошено "часткову" мобілізацію: на війну проти України відправлять 300 000 резервістів. Росіяни відразу розкупили всі квитки в Стамбул і Тбілісі. Українська розвідка вважає, що загальна мобілізація в Росії вигідна Україні, оскільки вона буде "ударом по режиму". Говорячи про "підтримку" фейкових референдумів загарбників у чотирьох частково окупованих областях України, диктатор РФ також натякнув на ядерну зброю. "Це трагедія для російського народу", – відреагували у президента Зеленського. Після оголошеної мобілізації росіяни намагаються виїхати з країни.
ЛІГА.net
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: