22 сентября 2022   13:24   326

Закаєв, якого Кадиров учора закликав вбити, перебуває в Україні у зв'язку із формуванням ще одного, п'ятого, чеченського батальйону

Глава уряду Чеченської республіки Ічкерія Ахмед Закаєв перебуває в Україні для формування ще одного, вже п'ятого, чеченського батальйону, який бере участь у війні на боці України.

Про це кореспондентові "ОстроВа" повідомив сам А. Закаєв.

«Зараз триває процес формування нового батальйону. Ще одного. На даний момент у нас офіційно 4 батальйони в Україні. Три з них – у складі ЗСУ, Іноземного легіону, а один – добровольчий, батальйон ім. Шейха Мансура, який ще з 2014 року тут», – пояснив лідер Ічкерії.

За словами О. Закаєва, з цією метою він кілька днів провів у Херсонській та Запорізькій областях України.

Вчора, 21 вересня, голова окупаційного режиму Чечні Рамзан Кадиров у себе в телеграмі закликав чеченців, у тому числі тих, які беруть участь у війні на боці України, вбити Ахмеда Закаєва .

"Закаєв в зоні конфлікту. Хто знайде його, той повинен його знищити – якщо ви вб'єте пострілом цього козла і приїдете додому, я вас забезпечу свободою і на все життя будете забезпечені… Будь-який із вас може повернутися до Чечні тільки за однієї умови, або ви знімете штани з Закаєва або вистрелите йому в лоба" - написав у себе в телеграмі Кадиров.

Нагадаємо, незважаючи на те, що чеченські воїни з 2014 року борються в Україні на боці українського народу, Чеченська республіка Ічкерія досі офіційно не визнана українською державою.

Петицію про необхідність визнання суверенітету Чеченської республіки Ічкерія та встановлення дипломатичних відносин з нею можна підтримати на сайті Президента України за посиланням.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: