22 сентября 2022   16:12   493

Путін дає вказівки. CNN дізналося про серйозні розбіжності генералів Кремля по Україні

Російські військові розходяться у думках щодо того, як найкраще протистояти несподіваному наступу ЗСУ на поле бою, оскільки Росія опинилася в обороні як на сході, так і на півдні України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

За даними видання, на перехопленнях даних розвідки зафіксовано, як російські офіцери сперечаються між собою і скаржаться друзям та родичам у Росії на рішення, які приймає Москва.

Крім того, є серйозні розбіжності щодо стратегії з воєначальниками, які намагаються домовитись про те, на чому зосередити свої зусилля для зміцнення оборонних рубежів, повідомили численні джерела CNN, знайомі з американською розвідкою.

При цьому два джерела видання заявили, що президент Росії Володимир Путін сам дає вказівки безпосередньо генералам на місцях. Надзвичайно незвичайна тактика управління в сучасних збройних силах, яка, за словами цих джерел, натякає на неефективну командну структуру.

Як пише CNN, Міністерство оборони Росії заявило, що воно перекидає сили у бік Харкова на північному сході, де Україна досягла найбільш вражаючих успіхів, але джерела в США та на Заході кажуть, що основна частина російських військ все ще залишається на півдні, де Україна також розгорнула наступальні операції довкола Херсона.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: