23 сентября 2022   09:17   1292

Донецька область готується до важкого опалювального сезону

Донецька область готується до важкого опалювального сезону
Прийдешній опалювальний сезон буде серйозним випробуванням для Донеччини.

Про це повідомляє у Facebook начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Те, що визволення східної частини Харківщини дає надію на відновлення газопостачання, на жаль, суттєво на ситуацію не вплине, - пише він. - Адже ремонт магістрального газопроводу займе певний час. Крім того, гарантувати, що його робота буде сталою, вкрай важко, оскільки росіяни й зараз навмисне цілять в об'єкти життєзабезпечення області, і припускати, що вони не зроблять цього взимку, щоб використати холоди як додатковий важель для загарбання нашої території, було б вкрай легковажно.

Крім того, навіть у разі відновлення газопостачання, до нього у кращому випадку буде підключено лише приватний сектор і об'єкти критичної інфраструктури.

Тому продовжуємо працювати над альтернативними джерелами енергії для роботи котелень, адже чудово розуміємо, що активні бойові дії триватимуть, а отже ризики пошкодження газопроводів та електромереж нікуди не зникнуть.

Радіємо успіхам Збройних сил України, але розуміємо, що нам не можна розслаблятися – зима буде важкою!

Ми робимо все можливе, щоб вистояти і пройти непростий зимовий період.

Зі свого боку, жителі області теж мають докласти зусиль та евакуюватися! Це – найбільш безпечний для цивільних варіант".

***

Краматорськ готується до опалювального сезону без газу. Але за певних умов є можливість отримати газопостачання у приватному секторі міста. Про це у коментарі "Суспільному" розповів начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко.

"До опалювального сезону Краматорськ, як і вся Донеччина, готуються. На жаль, 100 відсоткову гарантію, що буде газ, ніхто не може надати. Цим питанням займається голова Донецької ОВА Павло Кириленко. Він працює з ЗСУ та управління магістральних газопроводів. Коли буде інформація від Кириленка тоді, буде донесена інформація до керівників міст", — зазначив керівник МВА.

За словами Олександра Гончаренка, опалення буде, якщо буде газопостачання.

"В приватний сектор є бажання та можливість отримати газ, по багатоповерхівках центрального опалення не буде. Якщо ворог битиме по критичній інфраструктурі. Не будуть працювати котельні, насосні станції, центрального опалення не буде. Пережити більш-менш можна в приватному секторі", — розповів Гончаренко.

Він додав, що влада може допомогти обігрівачами жителям багатоповерхівок, які не мають їх, але це за умови, якщо буде електроенергія.
ОбщеЖитие
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: