28 вересня 2022   09:31   2201

Російське угруповання в Лимані потрапило в оперативне оточення, - Бутусов

Російське угруповання в Лимані потрапило в оперативне оточення, - Бутусов
Російські канали опублікували карту наступу ЗСУ у Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Про це пише у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За його словами, згідно з опублікованою картою:

1. Фронт 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ на Осколі прорвано. Російське угруповання в Лимані потрапило в оперативне оточення. Вихід наших військ на Невське та Терни означатиме перекриття останніх шляхів постачання, запечатування "котла" та повний розгром лимансько-ямпільського угруповання.

2. Російське командування, очевидно, розуміє загрозу, проте продовжує утримувати Лиман та Ямпіль. Конфігурація фронту противника вкрай невигідна для оборони, довго тримати такий фронт противник не зможе. Разом з тим не можна недооцінювати противника, керованість угруповання зберігається, ворог, як і раніше, перевершує нас у важких озброєннях та боєприпасах. Бої йдуть важкі.

3. Росіяни перекидають усі можливі підкріплення звідки тільки можливо - наприклад, там уже захоплено документи військовослужбовців зі складу 201-ї військової бази у Таджикистані, різних регіональних та національних підрозділів, низки батальйонів БАРС. Маршові поповнення мобілізованих спрямовані на поповнення 144-ї та 3-ї мотострілкових дивізій у цьому районі. Також тут застосовуються 61 бригада морської піхоти, частини ВДВ.

4. ЗСУ вийшли вже до Кремінної, і після завдання поразки лимансько-ямпільському угрупованню, ворогові доведеться бігти далеко, до траси Р66 Сватово-Кремінна.

5. На карті немає північної ділянки фронту. А там наші війська також перейшли Оскол, і поступово просуваються вперед північніше Сватового. Бої за Сватове та бої за Кремінну виглядають неминучою та недалекою перспективою.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: